İngilizce Kursu | LaSalle College Istanbul
Other contact or email

İngilizce, uluslararası alanda hakimiyet kurmuş bir dildir ve bu lisanı bilmek yurt dışında size kariyer imkanları sunar. İngilizce konuşuyor olmak otomatik olarak hayatınızın kalitesini arttıracak ve size uluslararası kapsamda sunulan kariyerlere erişim sağlayarak seyahat etme imkanlarınızı arttıracak, daha fazla sayıda insanla iletişimde bulunmanızı mümkün kılacaktır.

Kendi özel ihtiyaçlarınıza göre konuşma, dinleme ve anlama becerilerinizi geliştirecek şekilde tam zamanlı,  özel veya Kurumsal Programları seçebilirsiniz.Uluslararası bir ortamda eğitim almayı, yaşamayı veya çalışmayı mı düşünüyorsunuz?

İngilizce Hazırlık Programına kayıt olarak kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve sözel İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

 Kurlara bölünmüş 22 Haftalık Programımız başlangıç seviyesinden günlük konuşma seviyesine ulaşmanızı sağlar.Diploma programlarımıza katılmak isteyen adaylar bu eğitimi tamamlayarak diploma programımıza geçiş hakkı kazanırlar.

SEVİYE tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir

Özel İngilizce dersleri ile tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bire bir dil eğitimi alabilirsiniz.. Derslerin süresi seviyenize uygun olarak belirlenir. Gelişmesini istediğiniz alanlarda derslerin içeriği yoğunlaştırılır ve öğrencinin ihtiyaçlarına göre bir ders programı belirlenir.

Eğitimlerimizi Anadili İngilizce olan ve Türkçe bilen öğretmenler verir. Bu dersler ile öğrenciler İngilizce iletişim becerilerini geliştirir ve kendilerine özel bir programı takip etme imkanı bulurlar.

Seviye tespit sınavı ile seviyeniz belirlenir.


İngilizce dil becerilerinizi arttırmayı arzu ediyorsunuz fakat bunu yapabilmek için çok mu meşgulsünüz? Yarı zamanlı İngilizce Programlarına katılarak ideal bir çözümü elde edebilirsiniz. Haftada sadece iki gün takip edilen iki saatlik dersler, günlük hayatınızda İngilizceyi kullanmanız gerektiğinde kendinize güven duymanızı sağlayacak ideal çözümdür.