İngilizce, uluslararası alanda hakimiyet kurmuş bir dildir ve bu lisanı bilmek yurt dışında size kariyer imkanları sunar. İngilizce konuşuyor olmak otomatik olarak hayatınızın kalitesini arttıracak ve size uluslararası kapsamda sunulan kariyerlere erişim sağlayarak seyahat etme imkanlarınızı arttıracak, daha fazla sayıda insanla iletişimde bulunmanızı mümkün kılacaktır. Kendi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde tam zamanlı, yarı zamanlı, özel veya kurumsal Programları seçebilirsiniz. Bu dili henüz yeni öğrenen biri veya çalışanlarının İngilizce Diline kullanımını  mükemmelleştirmeyi arzu eden bir kurum sahibi olmanızdan bağımsız olarak, sizin ihtiyaç duyduğunuz Eğitimi LaSalle College İstanbul da bulabilirsiniz.!


İngilizce’de daha yüksek bir eğitimin peşinde misiniz? İngilizce konuşulan bir ortamda yaşamayı veya çalışmayı mı düşünüyorsunuz? Tam Zamanlı Ingilizceye Giriş Programına kayıt olarak kısa sürede okuma, yazma, dinleme ve sözel İngilizce'nizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

LaSalle College İstanbul bu Eğitim Programı ile hayatınıza değer katar!

Zamanınızın kullanımını maksimize etmek ve etkin bir şekilde İngilizce öğrenmek istiyor musunuz? Bizim verdiğimiz özel İngilizce dersleri ile tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bire bir dil eğitimi alabilirsiniz. Sınıfların süresinden, sıklığına ve içeriğine kadar kendi programınızı yapma esnekliğini size tanıyor, ayrıca sizin için daha zor olabilecek  sözlü iletişim, okuma, anlama veya telaffuz gibi belli dil becerileri üzerine odaklanmanızı mümkün kılıyoruz.

İngilizce diline hakim olabilmeniz için öğretmeniniz alıştırmaları ve ödevleri sizin gerçek hayatta karşı karşıya kaldığınız durumları yansıtacak çeşitli temalar üzerine dayandıracaktır. Bu nedenle ister tatilinizi uzak bir yerde geçirmeyi veya isterseniz İngilizce konuşulan bir ortamda kariyerinizi devam ettirmeyi arzu ediyor olun, bugünden kayıt olarak 10 saat veya daha fazlasını içeren saatler halinde özel İngilizce derslerine hemen başlayabilirsiniz!

LaSalle College İstanbul bu Eğitim Programı ile hayatınıza değer katar!

İngilizce dil becerilerinizi arttırmayı arzu ediyorsunuz fakat bunu yapabilmek için çok mu meşgulsünüz? Yarı zamanlı İngilizce Programlarına katılarak ideal bir çözümü elde edebilirsiniz. Haftada sadece iki gün takip edilen iki saatlik dersler, günlük hayatınızda İngilizceyi kullanmanız gerektiğinde kendinize güven duymanızı sağlayacak ideal çözümdür. Ayrıca hayattaki sorumluluklarınızı dikkate alarak, her Cumartesi üç saat uzunlukta ders alma seçeneğini de size sunuyoruz.

LaSalle College İstanbul bu Eğitim Programı ile hayatınıza değer katar!