Öğrenci Adaylarımızın Soruları ve Cevaplarımız | LaSalle College Istanbul
COVID-19

Sıkça Sorular Sorular - Gelecekteki Öğrencilerimize cevaben

Bilgi Talebi
X

Information Request

*
Questions or concerns
Other contact or email
Mart 26, 2020

Sıkça Sorulan Sorular - Gelecekteki Öğrencilerimize Cevaben

Mevcut durum çalışmalarınızı planlamakla ilgili birçok soruya yol açabilir. LaSalle College İstanbul ekibinin çalıştığını ve kayıtların Güz dönemi için hala açık olduğunu lütfen unutmayın.


1. Yaz (veya Güz) dönemi hala devam edecek mi?

Evet, şimdilik, Haziran ayında başlayan Yaz dönemi ve Ekim ayında başlayan Güz dönemi planlandığı gibi gerçekleşecek. Yazın ilk dönem olmayacak, yeni kayıtlar 5 Ekim'de başlayacak Güz 2020 dönemi için yapılacaktır. Ancak, eğitim Yaz ve Güz aylarında devam edecektir. Okulumuz, COVID-19 ile ilgili gelişen durumu yakından takip ediyor ve eğitimlerinizi çevrimiçi olarak alma olasılığı da dahil olmak üzere tüm senaryoları düşünüyor. LaSalle College, yaklaşık 20 yıldır çevrimiçi eğitimin öncüsüdür ve bu nedenle size teknolojinin en ileri seviyesinde verimli bir öğrenme ortamı sunabilmekteyiz.

Bu konuda okulumuzun gerçekleştirdiği tüm işlemlerden haberdar olmak için, web sitemizdeki "Haberler" bölümüne bakabilirsiniz: http://en.lasalle.com.tr/news


2. Kayıt olursam ve eğitimimi planlandığı şekilde başlatamazsam giriş ücretleri geri ödenir mi?

Evet, size gönül rahatlığı sağlamak için, döneminize planlanan şekilde başlayamamanız (okulun kapanması, Türkiye'ye girememe vb.) durumunda, LaSalle College, talep üzerine kayıt ücretlerinizi iade edecektir.3. Güz dönemine kaydolursam ve durum devam ederse, dönemimi erteleyebilir miyim?

Evet kesinlikle! LaSalle College Istanbul'daki başvurunuz bir yıl geçerlidir. Bu, başlangıç ​​oturumunuzu hiçbir ek ücret ödemeden erteleme olanağınız olduğu anlamına gelir.


4. Mevcut durumdan dolayı Güz dönemi yerine Kış dönemine kayıt yaptırmalı mıyım?

Haziran, Ekim ve Şubat aylarında başlayan yaz, sonbahar ve kış dönemleri öğrenciler için planlandığı gibi gerçekleşmeye devam edecek. Kampüs kapalı kalırsa, çevrimiçi dersler sunmak için gerekli altyapıya sahibiz. LaSalle College, yaklaşık 20 yıldır çevrimiçi eğitimde öncüdür ve bu nedenle mevcut durumun ortasında teknolojinin en son noktasında size etkili bir öğrenme ortamı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz.


5. Kabul ofisi hala açık mı?

Evet, kabul ofisimiz düzenli olarak çalışmaya devam etmektedir ve kabul danışmanlarımız sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyar. Kabul isteğinizde size yardımcı olabilir ve dosyanızı işleme koyabilirsiniz.


Bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin:

E-posta ile

info@lasalle.com.tr veya kabul danışmanınıza yazabilirsiniz.


Web Formu Doldurarak

http://www.lasalle.com.tr/bizeulasin


Messenger ile

https://www.facebook.com/lasalleinternationalacademy/


Instagram ile

https://www.instagram.com/lasallecollegeistanbul/

* Okul kapanışları nedeniyle, kabul bürosunda bir sonraki bildirime kadar yüz yüze görüşme yapılmayacağını lütfen unutmayın.6. Kabul talepleri planlandığı gibi işleniyor mu?

Evet, kabul danışmanlarımız tüm başvuruları uzaktan işlemeye devam eder ve kabul talebiniz normal zaman dilimi içinde işlenir.


7. Okulunuz açık mı?

Hayır, şu anda kurum, hükümet tarafından önerilen şekilde 30 Nisan'a kadar kapalı.

Okulumuzun COVID-19'a ilişkin eylemlerinden haberdar olmak için web sitemizin "Haberler" bölümüne bakabilirsiniz: http://en.lasalle.com.tr/news


8. LaSalle College'da teyit edilmiş bir COVID-19 vakası var mı?

Şu anda İstanbul kampüsünde öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz veya yönetim ekibi üyelerimiz arasında hiçbir vakamız yok. Bir vakanın teyit edilmesi halinde, bilgi protokollerine uygun olarak kamuya uygun sağlık kurumu tarafından verilecektir.


Bütün Okullarımız
LCI Education Ağ Haberleri