Markamız Büyüyor
LCI Education

Markamız büyüyor

Bilgi Talebi
X
+
Other contact or email
Şubat 03, 2014

Istanbul, Şubat 3, 2014 — Bugün, uluslararası ağ içerisinde yapılan mükemmel eğitim ve öğretimi kapsayan köklü değişiklikler sonrasında, LaSalle College, Montreal de bulunan reklam ajansı Tuxedo'nun yarattığı yeni görsel kimliğini sunuyor. College'in köklerini ve özlemleri yansıtan bu değişiklik, kurumun olağanüstü gelişimini, sinerjisini ve enerjisini vurgulamaktadır. 

Dinamik bir görsel kimlik

25 yıl boyunca değişmeden kalmış eski logonun yerine gelen yeni kimlik,  Sayın Jean-Paul Morin tarafından 1974 yılında geliştirilen orijinal logonun halen köklerinin izini taşıyor. Bu yeni görsel kimlik 1959 yılında Kanada'da kurulan kurumun dinamik yapısını ve sürekli gelişimini temsil ediyor. Akışkan ve çağdaş çizgileri ile modern tasarımı sunan yeni logosu canlı, enerjik markanın sembolik daha doygun renklere sahip. Mavi gençlerin bilgi için özlemi ile ilişkili iken kırmızı LaSalle College köklerine bağlı dinamik yapısını ifade ediyor. Daire ise, kaliteye dair gerçek bir mühür,  küresel bağlantıların yanı sıra öğrencilerin farklı ülkelerdeki kökenleri temsil ediyor. 

Tanınan bir College

Kanada da özel eğitimde lider olan LCI Education üyesi LaSalle College, üstün kaliteli eğitim sunmaktadır. Eğitim programlarının sürekli iyileştirilmesi yoluyla ve eğitim yöntemleri ile liderlik gösterir. Ayrıca bu ağ sadece Kanada da değil aynı zamanda Kolombiya, Endonezya ve Fas'ta en büyük Moda okullarına sahiptir. Uluslararası ağ öğrencilere, Barcelona, Bogota, İstanbul, Jakarta ve Vancouver de dahil LCI Eğitim ağının 21 kampüsünün herhangi birinde öğrenci değişimine izin vererek, onun öğrencilere hareketlilik için rakipsiz fırsatlar sunar. Bugün, LaSalle College başarılarının bir yansıması olarak Türkiye'de öğrencilerin isteklerini yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen bu kararlılığın bir göstergesi olarak, yeni bir görsel kimliğini sergiliyor. 

LaSalle College Hakkında

1993 yılında College açılan ve uluslararası profesyonellerden oluşan ve tam potansiyellerine ulaşabilmelerini sağlamak üzere öğrencilerine kaliteli eğitim temin etmeye kendini adamış ekibi ile özel bir College'dir. Tasarım konusunda uzmanlaşan okulun vizyonu, İstanbul’u dünyanın tasarım merkezi olan şehirlerinin arasına sokmaktır. Yeniliği ve yüksek vasıflı tasarımı desteklemek sureti ile mezunlarımız uluslararası alanda itibar kazanmaya devam etmektedirler. Fashion design, Fashion marketing, Graphic design, Interior design ve E-Learning eğitimleri verilmektedir. LCI Education Network üyesi olan College sadece Türkiye'de değil, dünyada da çalışma ortamı ve eğitim alanındaki başarısından dolayı gurur duymaktadır. Öğrencilerimiz, birçok yarışmalarda yetenekleri ile çok sayıda ödül almıştır. Bugün, LaSalle College  mezunları kendi alanlarında büyük şirketler için çalışıyor.

LCI Education Network Hakkında

Bugün 4 kıtada, LCI Education Network, 11 ülkede 21 lise sonrası kampüse ve her sene dünya çapında 10.000 'den fazla öğrenciyle olan 1.500 çalışana sahip. Bir ülkeden diğerine, LCI Eğitim daha fazla esneklik için programlarının uyumlaştırılması ve hizmet kalitesi üzerinde kontrole ve  çeşitli kültürlere karşı derin saygı duyar.

Videomuzu Keşfedin:

LaSalle College yeni görsel kimlik duyurusu– Şubat 2014

Haberler
Bütün Okullarımız