Moda Tasarım Eğitimi
Ortaklık

THE ACADEMY OF DESIGN AUSTRALIA LCI EĞİTİM AĞINA KATILDI

Bilgi Talebi
X
+
Other contact or email
Temmuz 27, 2015

Avustralya’nın moda ve tasarım başkenti olan Melbourne’da bulunan ve lisans eğitimleri veren “Academy of Design Australia”daki programlar sektördeki uzman kişilerce hazırlanmakta ve geliştirilmektedir. Ayrıca Academy of Design Australia, Büyük Viktorya bölgesinde faaliyet gösteren sanat ve tasarım programları ile mezunları arasında yapılan son araştırmada memnuniyet oranı en yüksek çıkan okul olmasıyla da dikkat çekmektedir.

Son birkaç yıldır Asya-Pasifik bölgesinde varlığını güçlendiren LCI Eğitim Ağı’na bu işbirliği ile, beş lisans programı daha eklenmiş oldu.

Amerika ve İngiltere’den sonra yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen üçüncü ülke olan Avustralya’nın eğitim sistemi bütün Dünya tarafından yakından bilinmektedir. Yeni eğitim yılının başlamasıyla beraber, LCI Eğitim Ağı kapsamında olan öğrencilerimiz mobility programı ile “the Academy of Design Australia”da eğitim fırsatı yakalayabilicekler.

Academy Of Design Australia Hakkında

1998 yılında kurulan the Academy of Design Avustralya lise üstü sanat, tasarım ve dijital tasarım alanında uzmanlaşarak, yaratıcı ve yenilikçi eğitim programları talebini karşılamaktadır. Academy of  Design Australia'da üç yıl boyunca yoğun bir şekilde devam eden eğitimler, normalde dört yıl boyunca süren eğitimlerle eşit saat ağırlığına sahiptir.

Avustralya’da alanında tek olan okulun seçkin lisans programlar, uzman eğitmenler tarafından hazırlanmakta ve geliştirilmektedir. The Academy of Design Australia’da  İletişim Tasarım, Moda & Kostüm Tasarım, Sinema & Fotoğrafçılık, Grafik & Dijital Tasarım ve Görsel Sanatlar olmak üzere beş ana program bulunmaktadır.


Haberler
Bütün Okullarımız