Fusion English, Dil okulu
Partnership

LCI Education Ağı ve Fusion English Dil okulu arasında stratejik ortaklık

Bilgi Talebi
X
+
Other contact or email
Şubat 23, 2016

STRATEJİK ORTAKLIK; FUSION ENGLISH LCI EĞİTİM AĞI’NA KATILIYOR

LCI Eğitim Ağı,  Avustralya’da faaliyet gösteren Fusion English dil okulunun da ağlarına katıldığını açıklamaktan gurur duyuyor.

LCI Eğitim Ağı Uluslararası Birim müdürü Veronica Cartagenova bu yeni stratejik ortaklık hakkında şu açıklamayı yaptı; “Bu yeni stratetejik ortaklık sayesinde İngilizce’lerini üst seviyeye taşımak isteyen öğrencilerimiz  Montreal’da bulunan  Montreal Uluslararası Dil Merkezi (MILC) ve Vancouver’da faaliyet gösteren CSLI dil okullarımızın yanı sıra Avustralya’nın Melbourne ve Brisbane şehirlerinde faaliyet gösteren Fusion English’i de seçme şansına sahip olacaklar. Bunun yanı sıra  İngilizce eğitimini Fusion English’te tamamlayan uluslararası öğrencilerimiz eğitimlerine LCI Eğitim Ağı’nın bir üyesi olan Academy of Design Australia’daki tasarım  bölümlerinde de devam edebilecekler

Fusion English yüksek standartlarla eğitim vermeyi amaçlayan bir dil okulu olarak, son teknoloji ekipmanları, ferah sınıfları, kaliteli eğitmenleri ve düzenlediği ilgi çekici aktivitelerle 40’dan fazla ülkeden gelen öğrencilere hizmet vermektedir.  

LCI Eğitim Ağı’nın CEO’su Claude Marchand ise konuyla ilgili olarak şunları söyledi;  “Academy of Design Australia’nın 2015 yılı Temmuz ayında LCI Eğitim Ağı’na katılmasıyla başlayan Avustralya’daki eğitim atağımız gitgide büyüyor ve gelişiyor. Fusion English, Melbourne ve Brisbane’de verdiği kaliteli hizmet ve eğitim sayesinde güzel bir ün yapmış kurumdu ve aylardır yaptığımız partner arayışına uygun bir adaydı. ”

Ayrıca bu yapılan son ortaklıkla beraber LCI Eğitim Ağına bağlı Academy of Design Australia’daki öğrenci sayısı 600’ün üzerine çıkacak ve öğrencilerin aralarındaki kültürel alışverişe katkıda bulunulmuş olacaktır.


 

Haberler
Bütün Okullarımız