Design Show 2016
Design Show

Geleceğin Tasarımcıları Özel Performansla Yarının Hikayesini Anlattı

Bilgi Talebi
X
+
Other contact or email
Eylül 22, 2016

Dünya moda ve iç mimari endüstrisine sayısız yetenek kazandıran, 22 okuluyla tüm moda başkentlerinde eğitim sunan Kanada merkezli tasarım okulu LaSalle College İstanbul; 7 Eylül Çarşamba gecesi özel bir etkinliğe imza attı. Mezun öğrencilerinin tasarımlarını sergilediği geceye moda ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katılım gösterdi. 1959 yılından beri Kanada başta olmak üzere tüm dünyada kabul gören saygın tasarım okullarının başında gelen LaSalle College; yeni mezunlarının özgün eserlerini moda endüstrisine göz alıcı bir etkinlik ile sundu. Kanada Okulları Ulus Kampüsü’nde gerçekleşen etkinlikte üç yüzü aşkın seçkin davetli, genç tasarımcı adaylarının endüstriye girişini kutladı.

İş ve moda dünyasının önde gelen isimlerinin katılım gösterdiği gecede LaSalle College İstanbul’un, geleceğin tasarım dünyasına yön verecek olan bu seneki mezunları Soft Pop, Eco Active, Trend Artisan ve Remaster temalarında hazırladıkları koleksiyonlarını sergilediler. Uğurhan Akdeniz’in kareografisini” üstlendiği defilede genç tasarımcı adaylarının koleksiyonları izleyicilerin büyük beğenisini topladı. 


Defileye özel kokteylde iç mimari mezunları da birbirinden çarpıcı çalışmalarını sergileyerek  iç mekan tasarımının boyutsuz estetiğini bambaşka bir platforma taşıdılar. 


 


Etkinlik ve Gösteriler
Mezunlar
Öğrenciler
Moda Tasarım