Portfolio Section
Portfolio

LaSalle College Istanbul Portfolios yayına sundu.

Bilgi Talebi
X
+
Other contact or email
Ekim 21, 2015

LaSalle College Istanbul Portfolios sunar

LCI Eğitim Ağı’nın bir üyesi olan LaSale College Istanbul, öğrencilerinin ve mezunlarının başarılarını, bilgilerini ve yaratıcılıklarını sergileyecekleri, aynı zamanda da yetenek avcılarıyla buluşturacakları  sosyal bir platform olan Portfolios yayına sundu.

Bu platform ziyaretçilere, öğrencilerin ve mezunların yaratıcı çalışmalarını göstermesi açısından benzersiz bir vitrin sunmaktadır. Öğrenciler ve mezunlar, bu platforma video, görsel veya belge olarak 20 adet proje yükleyebilir ve cv’lerini paylaşabilirler

Beş kıtada 22 adet kampüsü bulunan LCI Eğitim Ağı’nın başkanı ve CEO’su Claude Marchand, Portfolio Section  hakkında şunları söyledi;  “ Öğrencilerimiz ve mezunlarımız  LCI Eğitim Ağı’nın bu yeni projesi sayesinde bir çok iş ilanına rahatça ulaşabilecek, potansiyel işverenlerin gözünde  yükledikleri projeler sayesinde diğer adaylardan bir adım daha önde olacaklar.”

Portfolios ve İş İlanları

İşverenler Portfolyos yeni iş ilanları yükleyebilir, aynı zamanda bu platformu kullanarak kendi kriterlerine göre en uygun aramayı yaparak en nitelikli adayları ve yetenekleri rahatça bulabilirler.

LCI Eğitim Ağı Haftanın Projesi

Her hafta yeni bir proje editor kadro tarafından haftanın projesi seçilecek ve seçilen bu proje “LCI Eğitim Ağı Haftanın Projesi” olarak Portfolio Bölümü’nün ana sayfasında en başta yayınlanacak ve bu sayede geniş bir takipçi kitlesine ulaşacak.

En Popüler Projeler

Portfolyo Bölümü sadece öğrencilerin ve işverenlerin değil dışarıdan ziyaretçilerin de görebileceği ve öğrencilerin projeleri hakkında yorum yapabileceği şekilde tasarlandı. Ziyaterçiler öğrencilerin ve mezunların yükledikleri  projeleri beğenerek, yorumlayarak ve paylaşarak Portfolyo bölümüne interaktif olarak katılabilecek ve böylece öğrencilerin ve mezunların hit sayısını arttırabilecekler.

Mezunlar
Öğrenciler
Haberler
Bütün Okullarımız