Game Design & Visual FX Programları LaSalle College Istanbul'da başlıyor

Avantajlarımız

  • Kanada'nın 1 numaralı oyun okulu müfredatıyla okuma
  • Eşsiz Tasarım Sanatları programı
  • Endüstrinin profesyonellerinden öğrenme
  • Yurtdışındaki çalışmaların bir kısmını üstlenme fırsatı
  • Sadece iki yılda diploma almanıza olanak sağlayan üçer aylık akademik takvim
Daha fazla bilgi için kaydırın
Other contact or email
LaSalle College, oyun tasarımları eğitimlerinde Kanada'nın 1 numaralı okulu olarak derecelendirildi.

Istanbul kampüsünde aynı eğitim müfredatı ile eğitimler Ekim 2020'de başlıyor. LaSalle College Vancouver mezunları, tüm zamanların en iyi sonuç veren on filminden sekizi de dahil olmak üzere 66 Oscar adayı filmde çalıştı. Oyun Tasarımı programlarımızla "Princeton Review" tarafından Kanada’nın 1. okulu olarak değerlendirildik ve Kuzey Amerika’da ilk 10'a girdik. Türkiye'nin ilk uluslararası tasarım okulu olan LaSalle College Istanbul, Kanada bilgi birikimini bir kez daha Türkiye'ye yeni değerli programlarla getiriyor.


Sürekli büyümekte olan oyun ve film endüstrisinde kariyerine başlamak için ilk adımını at.

Bir oyun fanatiği misiniz? Game Design veya Visual FX eğitimleri alınarak yaratılan gerçeküstü dünyalar sizi büyülüyor mu? Öyleyse, LaSalle College Istanbul'un Game Art & Design okulundaki eğitimler tam size göre! Haydi şimdi, Game Art & Design, VFX for Film & TV, 3D Animation for TV & Cinema veya Video Editing eğitimlerimize katılın!

Sunulan Programlar
Sunulan Programlar

Diploma

  • Game Art & Design
  • VFX for Film & Television

 

Sertifika

  • 3D Animation for TV & Cinema
  • Video Editing
Hedefler

Her 4 aylık dönem, endüstri standardını öğrenme ve becerilerini geliştirme fırsatı sunmak için tasarlanmış, bütünleşik dersleri içerir. Öğrenciler, sıfırdan başlayacak ve 2 yıl sonra profesyonel çalışma hayatlarına başlayabileceklerdir.

Kariyer Hizmetleri

LaSalle College Istanbul'da eğitmenleriniz, gerçek dünyada rekabet etmek için pazarlama becerilerinizi ve zihinsel dayanıklılığınızı geliştirmenize yardımcı olmak için ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak destek burada bitmiyor. Kariyer Hizmetleri ekibimiz, profesyonel geleceğinizi planlamanıza ve başlatmanıza yardımcı olacak bir dizi değerli kaynak sunacaktır.

Zihninizi Tasarım Dünyasına Açın
Yaratıcı bir savaşçı yetiştirmek için bize katılmanızı bekliyoruz! Make it Happen!